Moja przygoda z kosmetyką zaczęła się w 2011r., wtedy zdecydowałam się na Policealną Szkołę Kosmetyczną w Bydgoszczy, ukończyłam ją 2 lata później w 2013r., to była najlepsza decyzja w moim życiu, ponieważ uwielbiam podkreślać urodę kobiet i patrzeć jak się uśmiechają, po wykonywanych przeze mnie zabiegach. Jeszcze w tym samym roku przeszłam szereg profesjonalnych kursów m.in.: kurs przedłużania rzęs metodą 1:1, kurs kosmetyczny podstawowy z wizażem oraz kurs masażu. Na tych kursach moja przygoda się nie zakończyła, ponieważ było mi mało chciałam się dalej szkolić, podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, dlatego w 2013r. przeszłam kurs zdobienia i przedłużania paznokci metodą akrylową i żelową, oraz manicure hybrydowy marki IBD u Magdaleny Welc- Szymańskiej, w hurtowni kosmetycznej MAR-KOS w Bydgoszczy. W 2014r. odbyłam kurs przekłuwania uszu, pępka i nosa metodą BLOMDAL w Warszawie, w tym samym roku przeszłam jeszcze szkolenie marki Chermine Rose z zakresu zabiegów z użyciem peelingów chemicznych w Bydgoszczy. W 2015r., przeszłam kurs z zakresu metod objętościowych rzęs 2D, 3D marki Star Lash Academy, szkoliłam się u Izabeli Rabinek w Bydgoszczy.

W 2014r., podjęłam pracę w hurtowni kosmetycznej MAR-KOS, dzięki Pani Magdalenie Welc- Szymańskiej, u której się szkoliłam.

Wiadome jest, że każda kosmetyczka musi się uczyć całe życie, aby dążyć za co rusz nowymi trendami, preparatami, sposobami wykonywania zabiegów, dlatego to nie koniec mojej nauki będę się szkolić, aby zadowolić moich przyszłych klientów.